Путін поставить під загрозу свою армію та економіку, якщо не виведе війська з України, - Нуланд

Читать на русском

Путін поставить під загрозу свою армію та економіку, якщо не виведе війська з України, — Нуланд

Путін поставить під загрозу свою армію та економіку, якщо не виведе війська з України, — Нуланд

Заступник державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд вважає, що якщо президент РФ Володимир Путін не припинить війну і не виведе своїх військ з України, він поставить під загрозу армію та економіку Росії.

"Якщо Путін не вийде з України – він поставить під загрозу усі свої війська, усі свої гроші та економічну міць країни. Україна, зрештою, переможе і в будь-якому разі буде частиною європейської демократії", — сказала Нуланд під час онлайн-виступу на Київському безпековому форумі.

Вона зазначила, що Україна сьогодні готується до контрнаступу, і Путін повинен зрозуміти, що США підтримуватимуть Україну стільки, скільки потрібно.

"У Росії все більше тіл повертатиметься у цинкових трунах, і вони усвідомлюють масштаб трагедії. Трагедія трапляється не лише в Україні, в Росії теж. Питання до Путіна, чи розуміє він, що його керівництво всередині країни зазнає поразки?", — наголосила заступник держсекретаря.

Крім того, відповідаючи на запитання, що може очікувати Україна від саміту НАТО, що відбудеться у Вільнюсі, Нуланд запевнила, що Альянс має намір чіткіше висловити свою підтримку.

"Я думаю, що у Вільнюсі Україна може очікувати чіткішого висловлення того, про що ми вже говорили. Що ми підтримуємо Україну, яка все більше стає демократичною та сильною. І ми підтримуємо її у довгостроковій перспективі – як кожна окрема країна-член Альянсу, так і колективно", — сказала Нуланд.