Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 18 Апрель 2021 06:19

Партнер Манафорта зливав спецслужбам РФ дані щодо кампанії Трампа – Мінфін СШАКостянтин Килимник, бізнесовий партнер Пола Манафорта, консультанта, який певний час очолював передвиборчий штаб Дональда Трампа перед президентськими виборами 2016 року, передавав дані російській розвідці.


Про це повідомив "Голос Америки" з посиланням на дані, оприлюднені Міністерством фінансів США 15 квітня.


Раніше американське слідство встановило, що Килимник отримував внутрішні дані виборчої кампанії, зокрема щодо опитувань громадської думки та виборчої стратегії, але інформація про те, що він робив з даними, не надавалась.


Килимник є серед осіб, щодо яких Міністерство фінансів США ввело санкції за втручання до американських виборів (загалом це 16 фізичних та 16 юридичних осіб).Американське відомство назвало Килимника "російським та українським політичним консультантом, відомим агентом російської розвідки, який втілював операції впливу від її мені".


Крім передачі даних про передвиборчу кампанію, за інформацією Мінфіну США, Килимник "намагався просувати інформацію, що Україна, а не Росія втручалась до виборів США 2016 року" а також "намагався допомогти колишньому президенту України Віктору Януковичу, який перебуває під санкціями".


За даними американців, "за вказівкою Януковича, Килимник прагнув втілити план із повернення Януковича до влади в Україні".


ФБР пропонує винагороду обсягом до чверті мільйона доларів за інформацію, що призведе до арешту Килимника.


Нагадаймо, що 15 квітня Білий дім повідомив, що вводить санкції проти російських технологічних компаній, обмежує операції з облігаціями РФ​ і запроваджує заходи проти росіян за дії в Криму. Крім того, США ​висилають із країни 10 російських дипломатів​.​


У березні 2021 року Офіс директора національної розвідки США (ODNI) оприлюднив звіт про втручання в американські вибори в 2020 році, у якому йдеться, що президент РФ Владімір Путін затвердив втручання у вибори США, а український депутат Андрій Деркач, пов’язаний із ФСБ Костянтин Килимник та їхні спільники намагалиси використати у США впливових людей та медіа, щоб вплинути на хід виборів.


Костянтин Килимник і раніше фігурував у розслідуванні про втручання РФ в американські вибори як "колишній російський розвідник". Сам він говорив, що працював на Пола Манафорта в Україні та США, але заперечував зв’язок із ГРУ РФ.


Колишнього політтехнолога "Партії регіонів" та голову передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта підозрювали в обговоренні "мирного плану" щодо України з росіянином Костянтином Килимником.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/partner-manaforta-zlivav-spetssluzhbam-rf-dan-shchodo-kampan-trampa-m-nf-n-ssha”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20