Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 14 Март 2021 08:06

Держсекретар США засудив затримання учасників форуму муніципальних депутатів у Москві

Блінкен: Ми закликаємо покласти край переслідуванню незалежних голосів

Держсекретар США Ентоні Блінкен засудив затримання в Москві учасників форуму муніципальних депутатів.

Об этом сообщает Политика ЮА

"Російська влада затримала майже 200 муніципальних лідерів і політиків, зокрема політичних активістів Володимира Кара-Мурзу і Юлію Галяміну, на сумнівних підставах. Ми закликаємо покласти край переслідуванню незалежних голосів", – написав він у Twitter.


Today, the Russian government detained almost 200 municipal leaders and politicians, including political activists Vladimir Kara-Murza and Yuliya Galyamina, on dubious grounds. We call for an end to the persecution of independent voices.

— Secretary Antony Blinken (@SecBlinken) March 14, 2021

13 березня в Москві затримали учасників форуму муніципальних депутатів, зокрема політиків Іллю Яшина, Євгена Ройзмана, Юлію Галяміну, Володимира Кара-Мурзу та інших. Як повідомляє "ОВД-Инфо", затримали понад 190 осіб. Станом на вечір 13 березня їх, за даним порталу, почали відпускати.

Московська поліція заявила про затримання приблизно 200 осіб, які "здійснили спробу проведення публічного заходу з порушенням встановлених санітарно-епідемічних вимог".

"Окрім цього, серед учасників виявлено членів організації, діяльність якої визнано небажаною на території Російської Федерації", – ідеться в повідомленні.

Як повідомляє "ОВД-Инфо", щодо затриманих складали адміністративні протоколи за ст. 20.33 Кодексу про адміністративні правопорушення (діяльність іноземної або міжнародної неурядової організації, визнаної в Росії небажаної). За даними порталу, з постанов про порушення адміністративної справи випливає, що активістам інкримінують участь у діяльності Open Russia Civic Movement – організації, зареєстрованій у Великобританії і визнаній у 2017 році в Росії "небажаною".

РБК пише, що організатором форуму був виконавчий директор "Открытой России" Андрій Пивоваров, яку у 2017 році у РФ визнали "небажаною" і тепер вона працює без юрособи. Пивоваров повідомив агентству, що такі адмінпротоколи оформляли щодо всіх учасників форуму.

"Вони всім затриманим на форумі цю статтю оформляли. Підставою для протоколу був скріншот із Telegram-каналу форуму і документ про оренду приміщення. Тобто у них доказів реальних не було. Під небажаною організацією вони мали на увазі "Открытую Россию", хоча не було жодної символіки і жодного стосунку до форуму вона не мала", – сказав він.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/derzhsekretar-ssha-zasudiv-zatrimannja-uchasnikiv-forumu-munitsipalnih-deputativ-v-moskvi-1543942.html”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Свитолина проиграла в полуфинале Олимпиады

Свитолина проиграла в полуфинале Олимпиады

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20