Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 05 Март 2021 23:42

Після підвищення акцизів на тютюнові вироби для електронагріву акциз на них в Україні вищий, ніж у 15 країнах ЄС – експерт

У ціну кожної пачки сигарет і кожної пачки ТВЕН закладено акциз €0,88, зазначив Забловський

Після різкого підвищення акцизи на тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) в Україні сягнули рівня акцизів у Німеччині. Про це пише у своїй колонці на сайті агентства "Українські новини" керівник секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Андрій Забловський.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

У підсумку акциз на ТВЕН в Україні тепер вищий, ніж у 15 країнах ЄС, а за даними Vapor Products Tax, у всіх без винятку країнах Євросоюзу акцизи на тютюнові вироби для електронного нагріву в рази нижчі, ніж на звичайні сигарети.

"Одна з причин у тому, що звичайні сигарети вважаються більш небезпечними, ніж електронні або ТВЕН. Більше того, електронні сигарети і ТВЕН уже у багатьох країнах Європи успішно використовують для зниження куріння традиційних сигарет", – написав Забловський.

Він навів як приклад Швецію, де найнижчий рівень паління в Європі – там акцизне навантаження на пачку ТВЕН із 20 стіків у 3,2 раза нижче, ніж на пачку сигарет, відповідно, €3,24 акцизу у вартості однієї пачки сигарет і €1,02 – у вартості однієї пачки ТВЕН.

"При цьому неважливо, чи мова йде про Болгарію, де найнижчі акцизи на сигарети в Євросоюзі, чи мова йде про Францію (де навпаки – найвищі в ЄС) – різниця між акцизами на сигарети і на ТВЕН завжди відрізняється в рази. Якщо брати середній показник по ЄС, то в одній пачці сигарет буде €3,12 акцизу, в одній пачці ТВЕН – €0,9 акцизу. Різниця – у 3,5 раза", – пояснив експерт.

На звичайні й електронні сигарети різниця в навантаженні ще вища – в 10,8 раза, додав він. Забловський нагадав, що до 2021 року Україна діяла за прикладом країн ЄС, але із цього року акциз на ТВЕН підвищили відразу в 4,2 раза і тепер у ціні кожної пачки сигарет та кожної пачки ТВЕН закладено акциз €0,88.

"Тепер, усупереч досвіду і практиці Євросоюзу, Україна стає єдиною країною в Європі, де акцизи на ТВЕН і більш небезпечні для здоров’я сигарети однакові. Більше того, через різке підвищення маємо взагалі абсурдну ситуацію – акцизи на ТВЕН в Україні вже досягли рівня Німеччини (там теж рівно €0,88 акцизу в одній пачці ТВЕН). Зараз акцизи на ТВЕН в Україні вищі, ніж акцизи на ТВЕН у 15 країнах Євросоюзу", – зазначив він.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/pislja-pidvishchennja-aktsiziv-na-tjutjunovi-virobi-dlja-elektronagrivu-aktsiz-na-nih-v-ukrajini-vishche-nizh-v-15-krajinah-jes-ekspert-1542711.html”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Ткачев всем покажет Лагонаки

Ткачев всем покажет Лагонаки

Свитолина проиграла в полуфинале Олимпиады

Свитолина проиграла в полуфинале Олимпиады

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20