Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 25 Январь 2021 08:20

Радуцький розповів, чому МОЗ вирішило не продовжувати посиленого карантину в Україні

Радуцький: Зараз при легкому перебігу захворювання пацієнтів обстежують за допомогою експрес-тестів на антиген. А вони не потрапляють у загальну статистику

За даними Міністерства охорони здоров’я, статистика захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 дає змогу вийти з посиленого карантину із 25 січня. Про це в коментарі "РБК-Україна" заявив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький.

Об этом сообщает Незыгарь

"На що спирається міністерство, ухвалюючи таке рішення? На кількість хворих, на кількість тих, хто одужав, і на рівень завантаженості лікарень для пацієнтів із COVID-19. Наявна статистика, за словами міністра [охорони здоров’я Максима Степанова], дозволяє вийти з режиму посиленого карантину і повернутися до адаптивного", – заявив нардеп.

Радуцький повідомив, що на зустрічі зі Степановим тиждень тому нардепи порушували питання щодо правдивості статистики, зокрема, чи не пов’язаний невеликий добовий приріст хворих із недостатньою кількістю проведених тестів.

"Але міністр пояснив, що зараз при легкому перебігу захворювання пацієнтів обстежують за допомогою експрес-тестів на антиген. А вони не потрапляють у загальну статистику по ПЛР та ІФА-тестах. Із цього, за словами міністра, також випливає, що число тяжкохворих знижується", – заявив Радуцький.

Із 8-го до 24 січня через спалах коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні діяв "карантин зимових канікул". У цей період було заборонено роботу закладів громадського харчування, торгових центрів, спортзалів, непродовольчих ринків, закладів освіти (крім дитсадків).

Із 25 січня після завершення "карантину зимових канікул" в Україні діють обмеження, які були в грудні 2020 року, повідомляв прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Головний санлікар України Віктор Ляшко заявляв, що введення посиленого карантину дало змогу стримати темпи поширення коронавірусу.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Від початку епідемії в Україні підтвердили 1,19 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 21,9 тис. пацієнтів, одужало 953,3 тис. осіб.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/radutskij-rozpoviv-chomu-moz-virishiv-ne-prodovzhuvati-posilenij-karantin-v-ukrajini-1536951.html”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20