Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 13 Январь 2021 22:33

Україна купуватиме китайську вакцину Sinovac не менше 5 років, – голова "Лекхім" Валерій Печаєв

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
з відкритих джерел

Українська фармацевтична компанія "Лекхім" планує розпочати виробництво вакцини китайської компанії "Sinovac Biotech" від COVID-19. Чи отримають українці якісну вакцину найближчим часом, дізнавалося агентство ASPI news.

Об этом сообщает Компромат

13 січня відбулася пресконференція, на якій стало відомо, що компанія уклала угоду з китайським виробником щодо дистрибуції та локалізації виробництва в Україні на 5 років. Відповідно до заяв на брифінгу, можна вважати, що у березні 2021 року Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу виробництва "Sinovac Biotech".

"Група фармацевтичних компаній "Лекхім" та компанія "Sinovac Biotech", які є партнерами, досягли угоди в переговорах, що тривали протягом 10 місяців щодо співробітництва з питань дистрибуції та локалізації виробництва в Україні вакцини проти вірусу SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19, терміном на 5 років", – повідомляють у фармкомпанії.

Крім того, подальше співробітництво передбачає виробництво в Україні основного переліку вакцин китайської компанії. У 2022 році планують налагодити виробництво вакцини на українському підприємстві ПрАТ "Лекхім-Харків".

"Крім продажу вакцини CoronaVac китайського виробництва, співробітництво передбачає організацію масштабного виробництва готових лікарських форм вакцин (в тому числі CoronaVac) з 2022 року в Україні, а з 2025 планується організувати повний цикл виробництва основного переліку вакцин", – наголошують у "Лекхім".

Варто зазначити, що фірма "Лекхім" уклала угоду щодо постачання у першому півріччі 2021 року 5 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 з китайським виробником "Sinovac Biotech". 30 грудня 2020 року було підписало договір з державним підприємством "Медичні закупівлі України" на поставку 1 мільйона 913 доз цієї вакцини.

Раніше ASPI news писало, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що українська вакцина від коронавірусу успішно пройшла нове дослідження. Також повідомлялось, що на відміну від більшості країн світу, Україна спромоглася замовити вакцину від COVID-19 лише в одного виробника.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/ukraina-kupuvatime-kitaysku-vakcinu-sinovac-ne-menshe-5-rokiv-golova-lekkhim-valeriy”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20