Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 04 Январь 2021 16:28

Американська торговельна палата закликала Кабмін переглянути умови локдауну в Україні

Локдаун в Україні розпочнеться 8 січня

Представники Американської торговельної палати (АТП) вважають, що українському уряду варто переглянути умови локдауну.

Об этом сообщает Ру Криминал

В АТП зазначають, що в період локдауну в Україні забороняють торгівлю будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Будь-які інші товари можна буде замовити тільки з адресною доставкою.

В організації наголошують на тому, що йдеться не тільки про повне закриття спеціалізованих магазинів. Із 8 січня навіть у супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку: побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання.

Щоб виконати вимогу Кабміну, супермаркети будуть змушені закривати окремі відділи або забороняти продаж таких товарів безпосередньо під час розрахунку на касі.

"На думку компаній – членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій у магазинах", – ідеться в повідомленні.

АТП закликає Кабмін змінити умови локдауну. Зокрема, пропонують дозволити роботу суб’єктів господарювання, які продають товари на торговельних площах, не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутової хімії, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів.

"Торговельні заклади є цілісною торговельною одиницею, до того ж єдиною, що здатна задовольнити базові потреби населення в умовах карантину. Обмеження їх асортименту є нелогічним, оскільки споживач, перебуваючи в торговельному закладі, має рівний доступ до всіх товарів. Як наслідок, варто очікувати додаткових збитків для бізнесу та держави, а також значного невдоволення споживачів", – підкреслюють в організації.

Із 8 січня до 00.00 25 січня у країні буде діяти "карантин зимових канікул". У цей період буде заборонено роботу закладів громадського харчування, торговельних центрів, спортзалів, непродовольчих ринків, закладів освіти (окрім дитсадків).

Станом на 4 січня 2021 року в Україні підтверджено 1 078 251 випадок коронавірусної інфекції, із них 4158 – протягом останньої доби. Від початку епідемії у країні померло 18 927 пацієнтів із COVID-19, одужало 733 558 осіб.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/amerikanska-torgova-palata-zaklikala-kabmin-peregljanuti-umovi-lokdauna-v-ukrajini-1534208.html”

Другие материалы в этой категории: Первое дело русских это выживать. »

ФСБ-СБУ

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

Samsung перенес выпуск нового Galaxy Note из-за нехватки микрочипов

В Адыгее предотвратили теракт

В Адыгее предотвратили теракт

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Истребитель F-22 ВВС США совершил аварийную посадку

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Женщина-пилот пожаловалась на психику после инцидента в полете и пошла в суд

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

Власти хотят открыть медкарты граждан искусственному интеллекту

CURRENT EVENTS

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Чому судья часів Януковича, Юрченко Валентина Петрівна знову вершить правосуддя при негативному висновку ГРД

  • 24.02.2018 15:20