Українців попередили про нову шахрайську схему у соцмережах

Читать на русском

Українців попередили про нову шахрайську схему у соцмережах
Українців попередили про нову шахрайську схему у соцмережах

Українців попередили про нові способи збору особистих даних у соціальних мережах. Шахраї повідомляють ніби то про виплати від держави та просять перейти за сумнівними посиланнями.

Об этом сообщает Руссиангейт

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними відомства, громадянам приходять фейкові повідомлення в різних месенджерах та соціальних мережах. Українцям порадили не довіряти подібним повідомленням і не розповсюджувати свої дані.

Однак у ЦНС пишуть, що якщо ви все ж вирішите перевірити вдачу чи зареєструватись на отримання виплати, то варто дотримуватись певних правил.

"Не використовуйте для цього номер телефона та електронну адресу, які ви використовуєте у службовій діяльності, для банківських розрахунків та інших важливих дій, а головне — не використовуйте пароль, який ви використовуєте для своїх інших облікових записів або такий, який від нього відрізняється кількома символами", — сказано в повідомленні.

Якщо ви вкажете дані, якими постійно користуєтесь, то зловмисник легко зможе отримати доступ до ваших банківських рахунків, сторінок в соцмережах, електронної пошти.

Источник: Политика и экономика