Чат-бот із штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний в Україні: що відомо про програму

Читать на русском

Чат-бот із штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний в Україні: що відомо про програму
Чат-бот із штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний в Україні: що відомо про програму

Чат-бот із штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний в Україні. Міністерству цифрової трансформації вдалося досягти рішення про вилучення країни зі списку, де заблоковано сервіс.

Об этом сообщает Проект

Про це 18 лютого заявив голова Мінцифри Михайло Федоров . "Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням – офіційні листи, дзвінки та зустріч із керівництвом", – розповів він у своєму Telegram-каналі.

Федоров додав, що ChatGPT не працюватиме на тимчасово окупованих територіях України, щоб ворог не використав його з метою кремлівської пропаганди.

"Дякую компанії OpenAI (розробник ChatGPT. – Ред.) за правильне і цілком логічне рішення. Країна, яка бореться за свободу та прогрес, має право на доступ до революційних технологій", – зазначив Федоров.

Що таке ChatGPT

ChatGPT розробила OpenAI – дослідницьку лабораторію, що вивчає штучний інтелект. Серед її співвласників – Ілон Маск.

Чат-бот здатний генерувати тексти на задані теми та відповідати на запитання зрозумілою мовою, робити домашнє завдання студентам, вдало складати іспити. Його вважають найпрофесійнішим у своєму роді, хоча він може давати хибну та упереджену відповідь.

ChatGPT вже прозвали "вбивцею професій" : ЗМІ пророкують, що він замінить десятки спеціальностей і залишить без роботи мільйони людей.

Як зазначив президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов, ChatGPT працює краще, ніж "середній СММщик", але гірше, ніж хороший професіонал. Однак повністю замінити копірайтерів не вдасться – необхідне розуміння аудиторії та того, про що і як треба писати.

Мілованов вже відкрив курс з ChatGPT для своїх студентів і сам активно користується чат-ботом: пише листи, пости, записує підсумки зустрічей.

Источник: Криминал РУ