Для путіна збудували мережу секретних залізниць та станцій. Раніше ЗМІ дізналися, що ху*ло пересів на бронепоїздВлада росії в останні роки побудувала залізничні гілки, що ведуть до резиденцій президента рф владіміра путіна, а також кілька секретних станцій.

Об этом сообщает Редакция


Про це повідомляє видання «Проект».


Недалеко від резиденції путіна на Валдаї в Новгородській області знаходиться залізнична станція, що охороняється, з вертолітним майданчиком. Журналіст «Проекту» виявив її восени 2022 року на території Валдайського національного парку поряд із селом Довгі Бороди. Судячи з супутникових знімків, які вивчило видання, станцію та залізницю для путіна на Валдаї збудували у 2019 році. Їх використовують лише для пересування президента, розповіли «Проекту» троє місцевих мешканців.


Залізничну станцію біля резиденції путіна в Ново-Огарьово у Московській області збудували у 2015 році, свідчать супутникові знімки. Станція знаходиться за 400 метрів від резиденції. Землю під неї вилучили із приватної власності за рішенням дмітрія мєдвєдєва, який тоді очолював уряд рф. Станція прихована за високим парканом.


У 2017 році, як з’ясував «Проект», у Сочі біля резиденції російського диктатора «Бочарів струмок» збудували залізничну платформу та тупикову гілку, яка прихована парканом від колій, якими ходять електрички.


Як повідомив напередодні розслідувальний центр «Досьє», у другій половині 2021 року диктатор рф почав їздити броньованим потягом, який зовні мало чим відрізняється від звичайного залізничного складу. Видання Sota стверджувало, що президентський бронепоїзд може використовувати у Москві спеціальний вокзал, який знаходиться неподалік Комсомольської площі. За словами колишнього машиніста РЖД, з яким поговорив «Проект», бронепоїзд базується у депо на станції Москва-Каланчевська. Там знаходиться закритий вокзал для високопоставлених осіб.


«Аргумент»

Источник: Растрига