Ченці монастиря УПЦ МП в Лаврі отримали інструкцію на випадок примусового виселення (ДОКУМЕНТ)Серед ченців чоловічого монастиря УПЦ у Києво-Печерській Лаврі розповсюджують листівки-пам’ятки, як поводити себе на випадок примусового виселення з житлових приміщень.

Об этом сообщает Инсайдер РУ


Про рекомендований представникам УПЦ алгоритм дій LB.ua довідався з самих листівок, які є в розпорядженні редакції.


Зокрема, автори листівок посилаються на статтю 47 Конституції України і право кожного громадянина на житло. А також можливість виселення зареєстрованих за місцем проживання осіб лише за рішення суду.


“У разі, якщо Ваше місце проживання зареєстровано в приміщенні, в якому Ви живете, примусове виселення може мати місце виключно на підставі рішення суду”, — зазначено в документі.
У разі якщо мешканців монастиря намагаються виселити чи не пропускають на територію проживання, за інструкцією, їм слід викликати поліцію, зателефонувати в Офіс генпрокурора, Кабмін, МВС, Мінкульт, Офіс президента, а також в ДБР, якщо “протиправні дії” вчиняють співробітники поліції. Також запросити (на вибір) журналістів. І паралельно фільмувати усе, що відбувається.


“Під час спілкування з тими, кому телефонуєте, повідомляєте Ваше прізвище, ім’я, по батькові, місце, де Ви на даний час розташовуєтесь, викладаєте всю відому Вам інформацію про осіб, які перешкоджають дістатись власного житла і просите допомогти відновити ваше право на проживання”, — рекомендують автори листівок.
Як монахи взагалі змогли "прописатися" на території державного музею — питання до керівництва закладу. Яке роками спостерігало самочинне захоплення будівель, споруд і землі лаври і ніяк не перешкоджало злочинцям. На фото нижче: керівник Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Олександр Рудник, призначений Міністерством культури та інформполітики, не бачить причин для відселення церковників УПЦ (в єдності з Московським патріархатом) із території заповідника. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами «Схем», передає Радіо Свобода:«Аргумент»

Источник: ФИБ