Гайдай: на Луганщині армія РФ втрачає новітні танки, тому повертається до старих моделей

За словами Сергія Гайдая, армія РФ накопичила резерви, техніку, боєкомплекти у Луганській області

Через значні втрати російські військові повертаються до використання танків старих зразків на Кремінському напрямку, повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай в телеграмі.

Об этом сообщает Роспрес

Він також зазначив, що армія РФ накопичила резерви, техніку, боєкомплекти у Луганській області. За словами, Гайдая, «українські війська потрохи знищують ворожі резерви при наступах, які проходять щоденно на Сватово-Куп’янському напрямку, в напрямках Кремінної та Лиману, а також у Білогорівці».

Гайдай наголосив, що армія РФ постійно намагається «продавити українську оборону, але ситуація залишається стабільною».

Гайдай також повідомив, що російські військові кинули новітні танки Т90 на Кремінський напрямок, і за два тижні знову повертаються до Т72, оскільки «дев’яності» закінчуються.

«Це відбувається завдяки роботі українських захисників зі знищення російської техніки», – підсумував він.

24 лютого минулого року Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Україна чинить запеклий опір. За даними Генштабу ЗСУ, Росія за рік випустила майже п’ять тисяч ракет по території України.

ООН задокументувала загибель щонайменше 8 006 цивільних людей і поранення 13 287 протягом останніх 12 місяців в Україні внаслідок повномасштабної війни, яку почала Росія. В організації наголошують, що реальні цифри є вищими.

Источник: Скандалы РУ