У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

Читать на русском

У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна
У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію про перейменування Росії на Московію, яка набрала 25 тисяч голосів, і доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю вивчити питання. У РФ новина викликала справжню істерику.

Об этом сообщает Репортер РУ

Зокрема, бризкали отрутою з цього приводу екс-президент РФ Дмитро Медведєв та речник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова. Щоправда, та навіщось спробувала "переважити" на Зеленського прізвисько президента РФ Володимира Путіна, а результат вийшов сміливим.

"Володимир Зеленський доручив прем’єру вивчити перейменування Росії на Московію. Бункерний щодня доводить нашу правоту. Ось ще одне свідчення спроби створення з України "анти Росії", — написала Захарова.

У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

Що спонукало соратницю Сергія Лаврова вжити саме це слово стосовно Зеленського, незрозуміло. Ось тільки пошукові системи давно і абсолютно однозначно знають, хто ховається за прізвисько "бункерний".

Так, при введенні відповідного запиту в пошукову систему Google система моментально видає безліч результатів.

У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

І навіть російський Яндекс, де, згідно з даними журналістських розслідувань, блокуються фото Путіна на запит "бункерний дід" та видача результатів із згадкою інших кличок диктатора та словосполучень про його смерть, першим у пошуку з’являється якраз точна вказівка, до кого ж застосовується слово " бункерний".

У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

На відміну від Захарової, росіяни, схоже, вміють користуватися пошуковими системами. У коментарях до її посади вони залишили десятки повідомлень, які не залишають сумнівів: при згадці бункера в РФ та за її межами згадують саме Путіна, а зовсім не Зеленського.

"Ой, чи не до того Володимиру застосовно вживати "бункерний", "Бункерний?" Захарова в опозиції?)", "Дуже витончено, марія, тільки ось бункерний у всіх асоціюється з іншим президентом", "Бункерний – це той, який катається на бронепоїзді", "А тепер усі разом погуглили слово "бункерний" і відкрили картинки", Бункерний? Путіна навіщось приплела», – пишуть коментатори.

У деяких через помилку Захарової взагалі закралася підозра, що питанням перейменування РФ перейнявся саме Путін.

"Так "бункерний" – путлер. Такий він вирішив превентивно перейменувати рашу? Аймаладець", – написав один із коментаторів.

Та й справедливість звинувачень на адресу Зеленського в тому, що він нібито сидить у бункері, у тих, хто залишив коментарі, викликала великі сумніви.

"Прес-Алкаше, а вам не здається що "бункерний" встоялося одноосібно і за деким іншим? Скільки разів Путін відвідав лінію фронту? Скільки разів відвідав "звільнені області", де на нього завжди чекають? Хто фальсифікує вихід у народ, чому немає віри вже жодному репортажу "на людях"? Хто провів при коронавірусі два роки по бункерах, враховуючи, що їхнє місце під час студійного запису підтверджують навіть самі телеканали? одному із коментарів.

"Бункерний — це ваша сторона, яка на бронепоїзді катається! Хоча ви, дегенерати, ховаєте все, що подають пропагандони з екранів", "Бункерний. Як там ваш карлик? Стіл коротше зробив вже? Або так і продовжує в бронепоїзді сс* кливо їздити?", "Бункерний" їздив до Бахмута, їздив до Харківської області в Ізюм (5 км від фронту), ховає бійця з почестями, де багато тисяч людей, їздив у щойно звільнений Херсон. А "великий президент" сидить у бункері десь за тисячі кілометрів від фронту", "Кумедно чути про "бункерного" Зеленського. Ця людина відвідує лінію фронту, спілкується із солдатами, виступає на міжнародних конференціях. На відміну від реального бункерного діда, який розв’язав війну і для своїх "вилазок у світ" оточує себе акторами, які йому підтакують", – висловлюються коментатори.

"Взагалі-то у бункерного прізвище є — путін, що ж ви так про нього те? Нехай далі доводить вашу правоту, але називайте його на прізвище. До списку лайливих слів її ще не внесли поки що, так що дійте, маша", — звернувся. до Захарової з порадою один із її передплатників.

На відміну від Захарової, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв коментарі тримає закритими. Але свербіж від перспективи опинитися не в Росії, а в Московії, хай навіть і виключно в українському інформполі, дошкуляє і його.

На ініціативу українців Медведєв відреагував коротким постом, але традиційно виконаним образами.

"Верховний київський нацист доручив опрацювати питання про перейменування Росії на Московію. Ну що тут сказати... Наша відповідь? Ні, звичайно, не Хохляндія. І тим більше не Малоросія. Тільки Schweinisch Bandera-Reich. Exakt!" — Написав войовничий російський "антинацист" Медведєв.

У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна У Росії скипіли через Московію, але чомусь приплели бункерного Путіна

Источник: Компромат PRO