У Росії троє контрактників, які втекли з частини, отримали по 5 років тюрми

Читать на русском

У Росії троє контрактників, які втекли з частини, отримали по 5 років тюрми
У Росії троє контрактників, які втекли з частини, отримали по 5 років тюрми

У Росії троє військових-контрактників втекли із частини. Усіх засудили до позбавлення волі на строк від п’яти до п’яти з половиною років, які вони мають провести в колонії загального режиму.

Об этом сообщает Скелеты в шкафу

Про це повідомили РосЗМІ, посилаючись на рішення суду. Один із дезертирів також має виплатити 30 тисяч рублів штрафу.

Наголошується, що Пермський гарнізонний військовий суд визнав їх винними у залишенні військової частини у період мобілізації на війну проти України.

Так, один із дезертирів у липні 2022-го року захотів відпочити і не з’явився у свою військову частину в Бурятії для несення служби, проігнорувавши таким чином і наказ про мобілізацію.

Крім того, після цього він викрав машину, на якій поїхав до Пермі. Там його наступного дня затримали, а потім судили разом з іншими контрактниками-втікачами. Цей правопорушник одержав п’ять років колонії.

У Росії троє контрактників, які втекли з частини, отримали по 5 років ув’язнення

Другий такий самий вирок отримав військовослужбовець армії РФ, який залишив свою військову частину в Ульяновську в жовтні минулого року і поїхав жити до Кірова. Там він пробув ухиляючись від служби до листопада, а потім пішов у військову комендатуру і розповів про свій вчинок.

Третій дезертир отримав п’ять із половиною років колонії. Він наприкінці жовтня 2022 року залишив військову частину і став проживати в Кірові. Наприкінці грудня контрактника-втікача затримала поліція.

"Раніше цього контрактника засудили за статтею про самовільне залишення місця служби терміном від 10 днів до місяця (частина 3 статті 337 КК РФ) — покарання у цій справі чоловік ще не відбув", сказано в повідомленні.

Источник: Собеседник