Ексочільника аеропорту "Бориспіль" та "МАУ" Дихне засудили до п’яти років позбавлення волі

дихне

Вищий антикорупційний суд 1 березня визнав винуватими колишнього в.о. генерального директора ДП "Міжнародний аеропорт Бориспіль" та авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Євгена Дихне та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Також колишня начальниця однієї зі служб аеропорту "Бориспіль" Олеся Левочко отримала чотири роки позбавлення волі.

Крім того, обидвох позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки.

Обом обвинуваченим суд призначив штаф по 8 500₴

Антикорсуд також ухвалив рішення стягнути з обох обвинувачених на користь Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях матеріальну шкоду у розмірі 10,99 млн₴

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) 7 вересня 2020 року повідомили екскерівника ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" і начальника служби орендних відносин аеропорту про підозру в незаконному розпорядженні майном, що завдало шкоди на суму понад 16,5 млн₴

За даними слідства, посадові особи аеропорту з 2014 до 2019 року на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю.

Источник: Компромат НЕТ