«Війна – це завжди крок назад»: папа Римський отримав у подарунок браслет із металу з «Азовсталі»


Папа Римський Франциск взяв участь у показі фільму про війну в Україні до річниці широкомасштабного вторгнення РФ, передають «Новини Ватикану».

Об этом сообщает VTimes

«Коли Бог створив людину, то сказав, аби вона порала землю, дбала про зростання, щоби зробити її гарною. Дух війни є протилежним: нищити, руйнувати, не давати зростати, знищувати всіх, чоловіків, жінок, дітей, похилих віком…», сказав папа Франциск до учасників показу документального фільму «Свобода у вогні: Боротьба України за свободу» режисера Євгена Афінеєвського.

Повідомляється, що у показі взяли участь 240 гостей – біженці та представники української громади Риму.

«Вже рік цієї війни. Скеровуймо погляд до України, молімося за Україну, впустімо в наше серце біль. Ми не повинні соромитися страждати і плакати бо війна – це знищення, війна це завжди крок назад», – сказав папа.

Понтифіку подарували символічні подарунки – прапор, врятований із знищеного села, пачку солі із останньої партії комбінату «Артемсіль» і браслет із металу з «Азовсталі», одягнувши який, «папа запевнив у своїй молитву за український народ та попросив молитися за нього», передають «Новини Ватикану».

24 лютого минулого року Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Україна чинить запеклий опір. Кремль заперечує загарбницьку війну проти України і називає дії російських військових «спецоперацією», метою якої є «демілітаризація і денацифікація України».

Источник: Руссиангейт