Кабінет міністрів може звільнити 5 голів ОВА, – УП

Кабмін

24 січня на засіданні Кабінету міністрів можуть звільнити голів Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Житомирської обласних військових адміністрацій.

Об этом сообщает Скелет РУ

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на відповідний документ.

"Йдеться про голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко) Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій", – повідомляють журналісти

Лише Резніченко подав заяву про звільнення сам, а інші голови – за угодою сторін.

Варто зауважити, що низка ЗМІ після звільнення 23 січня заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка повідомляла, що на його місце розглядають очільника Київської ОВА Олексія Кулебу.

Нагадаємо, 24 січня стало відомо про звільнення заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка, який працював у ОПУ з травня 2019 року та відповідав за регіональну політику. Також його називали куратором "Великого будівництва", а вже після початку повномасштабного вторгнення журналісти дізналися, що на піар посадовця витрачаються державні кошти.

Також цього дня звільнили заступника міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова, який подав у відставку після скандалу із закупівлею продуктів харчування.

Паралельно Офіс Генпрокурора звільнив заступника генпрокурора Олексія Симоненка, який потрапив у скандал після відпочинку в Іспанії та ймовірних зв’язків з відомим львівським підприємцем і депутатом Григорієм Козловським.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Дедал