Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 19 Февраль 2021 16:24

«Європейська солідарність» вийшла в лідери партій Избранное

«Європейська Солідарність» суттєво наростила підтримку і очолила рейтинг політичних партій. Про це свідчить  спільне соціологічне опитування «Социс» та КМІС, проведене 11 - 16 лютого. 

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися у лютому, за «ЄС» готові віддати свій голос 19,2% серед тих, хто визначився з вибором. Порівняно із січневим опитуванням партія збільшила свою підтримку на 3,9%. Далі у рейтингу йде ОПЗЖ, яка має 17,8%, і за останній місяць втратила 2,9% рейтингу. Провладна «Слуга народу» опустилася на третю позицію із показником 17,6% серед тих, хто визначився.

За підрахунками соціологів, у порівнянні з результатами парламентських виборів 2019 року «ЄС» збільшила свою підтримку у 2,5 рази.

Разом із підтримкою «Європейської солідарності» зростає президентський рейтинг її лідера. Згідно з останнім опитуванням, лише за місяць рівень підтримки Петра Порошенка зріс на 3,7%. Якби вибори Президента України відбулись у лютому, за нього проголосували б 19,4% виборців. Тоді як у січні цей показник був 15,7%. 

Як і раніше, у другий тур виходять Порошенко і Зеленський. При цьому в порівнянні із виборами 2019 року, рейтинг Порошенка зріс вдвічі, тоді як Зеленський втратив половину підтримки. Згідно з розрахунками, Порошенко впевнено перемагає у другому турі Юрія Бойка. 

Зростання підтримки патріотичних сил соціологи пояснюють втомою українців від безпорадності влади. Суспільство прагне почути чіткий план боротьби з пандемією та економічною кризою, який і пропонує «ЄС». 

Нагадаємо, «Європейська солідарність» вкотре очолює партійний рейтинг. Перше місце «ЄС» також засвідчило опитування КМІС, проведене 5-7 лютого 2021 року. Станом на початок місяця, партія посідала перше місце із результатом у 18,1% серед тих, хто визначився з вибором.

Другие материалы в этой категории: Чем хороша британская политика ? »

ФСБ-СБУ

«Русские знают нашу историю лучше французов»

«Русские знают нашу историю лучше французов»

Из Кремля всё видно и всё слышно!

Из Кремля всё видно и всё слышно!

Россияне рекордно увеличили суммы ипотеки

Россияне рекордно увеличили суммы ипотеки

В России определились с местом хранения собственной рыбы

В России определились с местом хранения собственной рыбы

В Петербурге мужчинам пришлось вручную двигать каршеринг, чтобы освободить дорогу для уборочной техники

В Петербурге мужчинам пришлось вручную двигать каршеринг, чтобы освободить дорогу для уборочной техники

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59