Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 26 Ноябрь 2020 16:58

"Не зобов’язані ходити на піар-заходи". Голова ОАСК Вовк заявив, що не піде на допити в НАБУ

Вовк: Ні я, ні більшість суддів ОАСК офіційно не є підозрюваними

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що не буде ходити на допити в Національне антикорупційне бюро. Про це 26 листопада він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает Russiangate

"Ще раз заявляю, що ми не зобов’язані і не будемо ходити на піар-заходи, які в НАБУ називають слідчими, не тому, що ми не поважаємо закон, а якраз тому, що ми його поважаємо", – заявив Вовк.

За його словами, строки розслідування справи минули 16 вересня, а Вищий антикорупційний суд продовжив їх незаконно.

"Втомився повторювати, що ні я, ні більшість суддів ОАСК офіційно не є підозрюваними у справі, яку розслідує НАБУ, що було підтверджено рішеннями суду та Вищої ради правосуддя, яка повернула із цієї причини генеральному прокурору подання про усунення від здійснення правосуддя мене й моїх колег без розгляду ще у вересні цього року", – додав він.

Вовк зазначив, що якщо генеральний прокурор підпише клопотання про його затримання, він зможе довести Вищій раді правосуддя "некомпетентність і упередженість НАБУ та самого генерального прокурора".


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=842852133155323&id=100022916315777

17 липня НАБУ повідомило, що правоохоронці вручили підозри Вовку й іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зеновієві Холоднюку.

У НАБУ пояснювали, що Вовку інкримінують ч. 3 ст. 27, ст. 351² (організація перешкоджання діяльності Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України), ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (організація ухвалення суддею (суддями) свідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) і ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України.

Підозри базуються на аналізі записів, які було зроблено в кабінеті Вовка й оприлюднено 26 липня 2019 року. Тоді у прокуратурі заявляли, що судді ОАСК системно втручалися в діяльність вищих органів влади України. В ОАСК заявили про грубе втручання у свою діяльність, спроби тиску на суддів і їхню дискредитацію. Вовк сказав, що обшуки у приміщенні суду – це "цирк", а записи розмов суддів, оприлюднені правоохоронцями, сфальсифіковані.

11 серпня НАБУ оголосило Вовка, чотирьох суддів ОАСК і двох ексчленів Вищої кваліфікаційної колегії суддів у розшук, оскільки вони не з’являлися на допити.

За даними "Української правди", Венедіктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про усунення кількох суддів ОАСК (зокрема голови суду Вовка) 14 серпня.

3 листопада Вовка знову оголосили в розшук. У відповідь на інформацію у ЗМІ про розшук в Окружному адмінсуді Києва заявили, що Вовк із 2 листопада перебуває на лікарняному у зв’язку із самоізоляцією через коронавірусну інфекцію СOVID-19 і підкреслили, що інформація про ігнорування повісток не відповідає дійсності. Вовк заявляв, що повісток не одержував.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/chi-ne-zobov-jazani-hoditi-na-piar-zahodi-glava-oask-vovk-zajaviv-shcho-ne-pide-na-dopiti-v-nabu-1529141.html”

Другие материалы в этой категории: Чем хороша британская политика ? »

ФСБ-СБУ

Четыре человека погибли при пожаре в частном доме в Татарстане

Четыре человека погибли при пожаре в частном доме в Татарстане

В Петербурге за сутки на коронавирус проверили более 28 тысяч человек

В Петербурге за сутки на коронавирус проверили более 28 тысяч человек

СК рассказал о деталях дела убийцы педофила в Уфе

СК рассказал о деталях дела убийцы педофила в Уфе

Samsung вслед за Apple отказалась от зарядника для смартфонов

Samsung вслед за Apple отказалась от зарядника для смартфонов

Киев снова стал лидером по заражению COVID-19

Киев снова стал лидером по заражению COVID-19

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59