Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 24 Ноябрь 2020 21:21

Гордон: Коли українські артисти їдуть співати для російських ментів та ефесбешників, чи зраджують вони мою батьківщину? Так!

Гордон: Вони вважають Україну своєю матір’ю, але коли на матір напали, вони їздять заробляти туди, звідки прийшла загроза матері

Засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон вважає, що українські громадяни не мають їздити на роботу в Росію, поки вона окупує частину українських територій. Таку думку він висловив в ефірі телеканала "Україна 24" 23 листопада.

Об этом сообщает Компромат СНГ

"Коли наші заробітчани їздять на територію Росії працювати, чи зраджують вони мою і свою батьківщину? Моя думка – так. Вони не мають їздити. Не могли радянські громадяни під час Великої Вітчизняної війни з доброї волі їздити на територію Німеччини працювати. Їх туди гнали. Але самі вони на заробітки не їхали", – сказав Гордон.

Він уточнив, що дотримується такої самої думки щодо українських артистів.

"Коли українські артисти їдуть співати для російських ментів та ефесбешників, чи зраджують вони мою батьківщину? Так. Так! Я хочу називати речі своїми іменами. Коли всі бідкаються і кажуть, як у нас погано, треба розуміти, що це через них теж погано. Через лукавство, через те, що вони вважають Україну своєю матір’ю, але коли на матір напали, вони їздять заробляти гроші туди, звідки прийшла загроза матері", – зазначив журналіст.

Він припустив, що через такі висловлювання на нього можуть образитися навіть його друзі.

"Треба не соромитися називати речі своїми іменами, що я й роблю. І якщо хтось із заробітчан, які під час війни з Росією працюють у Росії, на мене зараз образиться – це їхнє право. Якщо хтось з українських артистів, зокрема моїх друзів, котрі співають для російських ментів та армії, яка топтала Україну, на мене образиться – це їхнє право. Якщо п’ята колона українська, сволота, яка стоїть на російських каналах і поливає брудом Україну на території ворога, на мене образиться – це їхнє право. Я їм пробачаю їхні образи", – сказав Гордон.

Він розповів, що сам до війни з Росією регулярно туди їздив і записував інтерв’ю з відомими діячами, але після 2014 року не був жодного разу.

"Я скажу про себе. До війни я раз на місяць-півтора їздив у Москву на трохи більше ніж добу. Я записував за цей час у Москві п’ять-сім інтерв’ю. Це багато в чому були блискучі інтерв’ю з видатними діячами культури, мистецтва, спорту тощо. Як ви думаєте, хочу я, як і раніше, це робити? Відповідь: звісно! Я люблю це! Це не те, що робота, це моя любов, моє життя. А скільки друзів у мене в Росії! У Москві, зокрема, у Пітері. Хочу я їздити в Росію? Скажіть. Відповідаю: так. Але я ніколи туди не поїду – ніколи! – поки держава Росія не поверне вкрадені території України і не покається перед українцями. Не поїду! Ноги моєї там не буде, хоча дуже хочу. Це моя позиція", – підкреслив журналіст.

ВІДЕО
Відео: Дмитрий Гордон / YouTube

Після силової блокади українських військових частин навесні 2014 року і незаконного референдуму, який відбувся 16 березня того самого року, Росія окупувала український півострів Крим. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Відразу після цього Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені факти й докази.

Станом на вересень 2020 року, за даними міністерства внутрішніх справ РФ, на міграційному обліку в цій країні перебувало 1,9 млн громадян, які дістали дозвіл на роботу. Із них українців – понад 120,6 тис. (більше тільки громадян Узбекистану – 821,3 тис., Таджикистану – 424,5 тис., Киргизстану – 140,8 тис.). 2019 року, за інформацією відомства, на обліку в Росії було майже 5,5 млн трудових мігрантів з інших країн, зокрема 435,5 тис. з України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/gordon-koli-ukrajinski-artisti-jidut-spivati-dlja-rosijskih-mentiv-i-efesbeshnikiv-zradzhujut-voni-moju-batkivshchinu-tak-1528789.html”

Другие материалы в этой категории: Чем хороша британская политика ? »

ФСБ-СБУ

В Ленобласти пограничники поймали 20 мигрантов, пытавшихся сбежать в другую страну

В Ленобласти пограничники поймали 20 мигрантов, пытавшихся сбежать в другую страну

Привычку, которая отнимает у человека 10 лет жизни, обозначили ученые

Привычку, которая отнимает у человека 10 лет жизни, обозначили ученые

Россиянин погиб в перестрелке с полицией

Россиянин погиб в перестрелке с полицией

На руководителя проекта Zetta заведено уголовное дело

На руководителя проекта Zetta заведено уголовное дело

На МКС найдена трещина

На МКС найдена трещина

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59