Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 20 Октябрь 2020 10:58

20.10.20 14:51 Україні потрібна повноцінна змішана система примусового виконання судових рішень

Сьогодні Президент Володимир Зеленський виступив зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України. Що почули представники професійної спільноти приватних виконавців в майже 40-хвилинному виступі очільника країни.

Об этом сообщает THE Лядов

Про катастрофічну ситуацію з невиконанням судових рішень в Україні – ні слова!

На жаль, цифра 2,6% реалізації рішень вітчизняної Феміди та інших органів залишились поза увагою президента, який рік тому отримав підтримку 73% громадян країни – громадян, які сподіваються, що держава буде гарантувати і захищати їх права, сподіваються на здорову економіку, сучасну медицину, освіту, притік інвестицій, нові робочі місця, високу зарплатню…

Хочу публічно звернутись до президента Володимира Зеленського та науковців з Національного інституту стратегічних досліджень, які готували аналітику щодо внутрішнього і зовнішнього становища України, зверніть, будь ласка, увагу на проблематику невиконання судових рішень. Чому це важливо?

1. Повноцінне, оперативне виконання судових рішень – це повернення довіри до судової системи. А з довірою українців до людей в мантіях справи кепські. Соціальні дослідження свідчать, що лише 3% громадян довіряють судам (показник практично співставний відсотку виконаних судових рішень). Мало озвучити вердикт іменем України, потрібно втілити його в життя. Неспроможність громадян через суд відновити справедливість –серйозна перепона для країни на шляху в ЄС та причина для душевної, а потім і фактичної еміграції українців в пошуках кращої долі.

2. Чим вищий відсоток виконання судових рішень, тим сильніша економіка. І додаткових детальних пояснень цей пункт не потребує. Інвестиції і бізнес люблять захист. В правових демократичних країнах цей захист надає держава в особі судів, виконані їх рішень. А хто захоче вкладатись в економіку країни, знаючи, що зможе повернути лише 2,6 центи з кожного вкладеного долара. Високий показник невиконання договорів, судових рішень гальмує просування України в рейтингу «Doing Business-2020». Наша країна знаходиться на 64 місці зі 190 країн світу, між Індією (63 місце) та Пуерто-Ріко (65 місце).

3. Виконанні судові рішення- величезні надходження до державного бюджету. За офіційною державною статистикою, на сьогодні не виконано судових рішень на понад 800 мільярдів гривен. Проєкт «Pravo-Justice», посилаючись на аналітику компанії YouControl, озвучує цифру в 1,5 трильйони гривень. Це кошти, які держава могла б витрачати на «соціалку», розвиток економіки та навіть на погашення кредитів, які висять на країні багаторічним тягарем.

АПВУ готова до діалогу зі всіма представниками влади задля проведення конструктивного діалогу щодо реформування системи примусового виконання судових рішень та його імплементації в законодавче поле країни. Наше бачення європейської сучасної реформи знайшло відображення в пакеті законопроєктів №№ 3726-3729. Україна має рухатись до повноцінної змішаної системи примусового виконання судових рішень, яка підкріплюється реальною диджіталізацією виконавчих дій. Асоціація закликає народних депутатів підтримати саме ці законодавчі ініціативи. Досить зволікати! Час приймати державницькі рішення.Джерело статті: “https://censor.net/ru/blogs/3225843/ukran_potrbna_povnotsnna_zmshana_sistema_primusovogo_vikonannya_sudovih_rshen”

Другие материалы в этой категории: Чем хороша британская политика ? »

ФСБ-СБУ

«Сестричка» Началовой рассказала о смерти отца 

«Сестричка» Началовой рассказала о смерти отца 

Китайцев попросят рожать больше

Китайцев попросят рожать больше

Россиянка случайно подарила свою квартиру мужчине

Россиянка случайно подарила свою квартиру мужчине

Смольный обещает купить ещё 800 машин для уборки снега, но не откажется от соли

Смольный обещает купить ещё 800 машин для уборки снега, но не откажется от соли

Суд приговорил к пожизненным срокам участников попытки госпереворота в Турции

Суд приговорил к пожизненным срокам участников попытки госпереворота в Турции

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59