Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 28 Июнь 2020 15:13

Німеччина встановила єдині правила пересування в країні під час пандемії коронавірусу

<p>Уряд Німеччини погодив єдині правила пересування в країні під час епідемії коронавірусу</p> — Німеччина встановила єдині правила пересування в країні під час пандемії коронавірусу

Уряд Німеччини погодив єдині правила пересування в країні під час епідемії коронавірусу

Об этом сообщает КомпроматВстановлення єдиних правил було зумовлене спалахом коронавірусу на м’ясокомбінаті в районі Ґютерсло


Федеральний уряд Німеччини встановив єдині правила пересування в межах країни під час пандемії коронавірусу. Це пов’язано із спалахом Covid-19 на м’ясозаготівельному заводі в одному з районів землі Північний Рейн-Вестфалія, де було введено карантин. Про це повідомляє DW.


Згідно із погодженими із владою штатів єдиними правилами, люди, які подорожують із регіону, де зафіксовано багато випадків Covid-19, можуть заселитися в готель в іншому регіоні лише за медичною довідкою, що підтверджує відсутність коронавірусу в особи на підставі тесту, пройденого не пізніше ніж за дві доби до прибуття.


Дискусії щодо єдиних правил були зумовлені спалахом коронавірусу на м’ясокомбінаті в районі Ґютерсло (Північний Рейн-Вестфалія). Там Covid-19 виявили в понад 1500 співробітників, в районі до 30 червня було поновлено карантин. Після цього німецькі ЗМІ повідомляли, що подорожувальникам із Ґютерсло відмовляють у заселенні в готелі й у в’їзді в інші землі — навіть попри те, що ті коронавірусу не мають. Зокрема, про відмову селити людей із регіонів із великою кількістю випадків коронавірусу оголосила Баварія.


Відтак федеральний та місцеві уряди вирішили ухвалити єдині правила для внутрішніх переміщень під час пандемії коронавірусу.


Зазначають, що Німеччина – перша велика країна ЄС, яка близько семи тижнів тому почала послаблювати карантин, уведений через епідемію коронавірусу.


Станом на 28 червня кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевищила десять мільйонів. Всього зафіксовано 10 082 613 випадків зараження Covid-19. 501 308 осіб померли 5 458 523 пацієнтів одужали. Число інфікованих збільшилося на мільйон за шість днів. Позначку в дев’ять мільйонів інфікованих світ подолав 22 червня.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/nimechchina-vstanovila-jedini-pravila-peresuvannya-v-krajini-pid-chas-pandemiji-koronavirusu-689826.html”

Другие материалы в этой категории: Чем хороша британская политика ? »

ФСБ-СБУ

Ученые разгадали тайну глубокого сна

Ученые разгадали тайну глубокого сна

В Санкт-Петербурге пройдет творческий фестиваль "Улица искусств"

В Санкт-Петербурге пройдет творческий фестиваль "Улица искусств"

В Красногвардейском районе начали работать два новых светофора

В Красногвардейском районе начали работать два новых светофора

Мать 13 детей и звезда шоу о беременности покончила с собой 

Мать 13 детей и звезда шоу о беременности покончила с собой 

В Государственном Эрмитаже доступна выставка "Шпалеры XIX–XX веков"

В Государственном Эрмитаже доступна выставка "Шпалеры XIX–XX веков"

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59